גלוון אבץ חם |אבץ חשמלי


שיטת הדופלקס 1 - גלוון אבץ חם וצביעה באבקה אלקסטרוסטטית בתנור

שיטת הדופלקס משלבת שני תהליכים של הגנה נגד קורוזיה ומכאן שמה דופלקס. התהליך הראשון גילוון (גלוון) אבץ חם בטבילה ואילו התהליך השני הוא צביעה אלקטרוסטטית בתנור (צביעה בתנור). שיטת הדופלקס מקנה הגנה אולטימטיבית למוצר העשוי מפלדה וגלוון אבץ חם מקנה הגנה ראשונית יסודית של שתי שכבות. השכבה הראשונה - אבץ שחודר ע"י דיפוזיה לתוך הברזל ויוצר סגסוגת אבץ עם ברזל. השכבה השניה - אבץ נקי.

היתרונות של גילוון אבץ חם בטבילה

** הגנה קתודית, המונעת חדירה של חלודה מתחת לשכבת האבץ.
**חדירת האבץ לתוך חללים כגון צינורות ופרופילים יוצרת הגנה גם לחלק הפנימי של המוצר.
**עלות נמוכה יחסית לאורך זמן שכן הגלוון לא דורש תחזוקה
** אורך החיים של הגלוון גבוה מאוד - בסביבה עם אוויר יבש הוא עם עמידות של מעל ל-50 שנה ובסביבה ימיתתעשייתית של כ-15 שנים או יותר.
** הדבקות האבץ למתכת מעולה, וישנו חיבור מטלורגי בין מתכת האבץ לבין החלק העשוי מפלדה המעניק עמידות למכות בהובלה, בהרכבה ובכלל.

לחצו להזמנה!

צביעה אלקטרוסטטית בתנור

צביעה בתנור מקנה הגנה נוספת וכמובן אסתטיקה. אבקת הצבע מבוססת על אבקות עם בסיס פוליאסטר או אפוקסי. למוצרים שעומדים בתנאי חוץ משתמשים באבקה על בסיס פוליאסטר שלה עמידות גבוהה לקרני השמש. למוצרים בתוך מבנה כמו ארונות אחסון ומדפים משתמשים באבקה על בסיס אפוקסי שלה עמידות גבוהה מול שחיקה.

יתרונות לצביעה אלקטרוסטטית בתנור (צבע בתנור)

** צביעה איכותית עם אדהזיה מעולה
** מראה דקורטיבי ומושך
** שכבת צבע עבה של 70-80 מיקרון!
** אפשרי ליישום בכל תנאי מזג אוויר
** תהליך ידידותי לסביבה - כל האבקות נטולות עופרת ולא כוללות ממסים אורגניים!
** ניתן ליישום על כל סוגי המתכות!

אז למה אתם מחכים?

צרו קשר עוד היום כדי ליהנות משירות הצביעה בתנור שלנו. נשמח לסייע לכם בשירותי צביעה בתנור, ציפוי מתכות ועוד במחיר המשתלם ביותר ובמקצועיות.

לחצו להזמנה!

שיטת הדופלקס | אבץ חשמלי וצבע באבקה אלקטרוסטטית

ברמפלט ניתן לשלב את שני התהליכים המשלימים אחד את השני ויוצרים הגנה אופטימלית מפני קורוזיה. בתהליך הראשון מצפים את המוצר באבץ חשמלי בתהליך המשלים צובעים באבקה אלקטרוסטטית בתנור. עובי הציפוי של אבץ חשמלי כ10-20 מיקרון. עובי הצבע 70-80 מיקרון. סה"כ שכבת הציפוי והאבץ והצבע מקנים שכבה של 80-100 מיקרון המורכבת ממתכת אבץ ואבקת צבע המקבלת לאחר קלייה גוון דקורטיבי ואדהזיה.
** האבץ החשמלי מגן על המוצר מפני קורוזיה ומהווה הכנה טובה עבור התהליך המשלים של צביעה בתנור המקנה הגנה טובה יותר ומראה אסתטי.

** הציפוי מתקבל ללא שאריות וללא קוצים כאשר פני השטח חלקים.

** הציפוי לא גורם לעיוותים במוצר.

** היישום של הצבע על גבי הציפוי הוא קל ונוח ולא מצריך תהליכים נוספים דוגמת חספוס.